1. ENGLISH
Haberler > Kaos GL Derneği olağan 6. genel kurulunu yaptı

Kaos GL Derneği olağan 6. genel kurulunu yaptı

29 Mayıs 2015

17 Mayıs 2015 tarihinde Ankara’da yapılan Genel Kurul’da Dernek Yönetim Kurulu ile Denetleme Kurul üyeleri belirlendi.

Kaos Gey-Lezbiyen Kültürel Araştırmalar ve Dayanışına Derneği üyeleri Olağan Genel Kurul için 17 Mayıs’ta, Dernek Merkezinde toplandı. Toplantı Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erol’un açılış konuşmasıyla başladı.

Yönetim ve Denetleme Kurulları

Olağan 6. Genel Kurul’da iki yıllığına belirlenen yeni Yönetim Kurulu’na Seçin Tuncel (Genel Başkan), Remzi Altunpolat (Genel Başkan Yardımcısı), Ali Erol (Genel Sekreter), Hakan Özkan (Sayman), Hayriye Kara (Üye), Gülsüm Depeli (Üye) ve Yasemin Öz (Üye) seçildiler.

Yedek Yönetim Kurulu ise Umut Güner, Semih Varol, Aylime Aslı Demir, Melek Göregenli, Hatice Simten Coşar, Sema Buz ve Zehra Tosun’dan oluşuyor.

Denetleme Kurulu’na İdil Engindeniz Şahan (Başkan), Begüm Başdaş ve Ayşe Devrim Başterzi seçildiler. Yedek Denetleme Kurulu ise Nilgün Toker, Ayşe Panuş ve Ceren Suntekin’den oluşuyor.

17 Mayıs Vakfı 

Genel Kurul’da, Dernek tarafından 17 Mayıs Vakfı’nın kurulmasına karar verildi.

Kaos GL Derneği üyelerinden Ali Erol, Remzi Altunpolat, Yasemin Öz, Umut Güner, Melek Göregenli, Ali Özbaş, Hatice Simten Coşar, Selçuk Candansayar ve Hayriye Kara’nın vakıf kurucuları olmalarına, Dernek Yönetim Kurulu Başkanı’nın vakfın kuruluş ve faaliyet işlemlerinde Derneği temsil etmesine karar verildi.