1. ENGLISH
Haberler > Kaos GL Dergisi’nden Davet Var

Kaos GL Dergisi’nden Davet Var

7 Ağustos 2012
Kaos GL 18 Yaşında, Tek başına geceleri de sokağa çıkmak istiyor, hem Türkiyeli hem tüm dünyayı umarsızca gezmek istiyor.
Kaos GL’nin, iki ayda bir gün kapınızı çalmasını, Türkiye’den ve dünyadan haberleri, homofobi ve transfobi karşıtı hareketin gündemini sizinle paylaşmasını istemez misiniz?
Dahası size sizden haber vermesini…
 
Kaos GL dergisi, kendi ayakları üstünde durmaya çalışıyor, sizlerde de abone olarak Kaos GL Dergisi’nin bu çabasına ortak olabilirsiniz. 

 “Senelik abone ücreti sadece 25 TL, senede 25 TL’yi nelere vermiyoruz ki, neden Kaos GL Dergisi’nden esirgeyelim” dediğinizi duyar gibi oluyoruz. 
 
Evet, bizce de bu derginin ayakta kalması için her birimizin yapabileceği bir şeyler var. Sizler de abone olabilir, dostlarınıza abonelik hediye edebilirsiniz.
 
“Dergiye destek olmak istiyorum ama koşullarım uygun olmadığı için evime gelmesini istemiyorum” mu diyorsunuz, siz gene abone olarak dergiye destek olabilir, bir üniversite kütüphanesine Kaos GL dergisinin ulaşmasını sağlayabilirsiniz…
 
“Dergiyi abone olurum ama eve götüremem.”
Evet, bir çok lezbiyen, gey, biseksüel ve trans birey görünür olamadıkları için, istedikleri halde dergimize destek olamıyorlardı. kaosgldergi.com sitesi sayesinde doğrudan internet üzerinden derginin güncel sayısına erişebileceksiniz. Dergiye abone olduğunuz zaman üyelik şifresi size e-mail ile iletilecek; bu şekilde, saklama derdi olmadan internet erişiminiz olan heryerden Kaos GL Dergisi’nin güncel sayısına ve arşivine ulaşabileceksiniz.
 
1’den 122’e Bütün Sayıların PDF’lerine Erişim
Kaos GL Dergisi’nin bütün sayılarının PDF’lerine kaosgldergi.com adresinden ulaşabilirsiniz. Dergi dosya konuları üzerinden yazılar, kaosgl.org sitesine girilmeye devam ediyor olacak.
 
“Kaos GL’nin eski sayılarına da ulaşmak istiyorum” mu diyorsunuz, elimizdeki sayılardan ve Kaos GL yayınlarından seçtiğiniz 6 tanesini size gönderebiliriz ve yeni sayılarla birlikte geçmiş bir senenin LGBT gündemini ve LGBT’ler ve homofobi karşıtlarının gözüyle, Türkiye ve dünya gündemini takip etmiş olursunuz.
 
Tutsaklara Kaos GL ile Özgürlük
Kaos GL sadece evlerimizin ve şehrimizin homofobik duvarlarını yıkmıyor, sınırları kaldırıyor, tutsak LGBT’leri özgürleştiriyor. Tutsak ve mülteci LGBT’lere Kaos GL Dergisi ücretsiz olarak gönderilmektedir.
Kaos GL’ye abone olarak siz de tutsakların hapishane duvarlarını yıkmasına, mülteci eşcinsellerin sınırları kaldırmasına destek olabilirsiniz…
 
Abone olmak için;
abone@kaosgl.org ve semih@kaosgl.org mail adreslerinden
0 312 230 0358 telefon numarasından bizlerle bağlantı kurabilirsin.